Jasło,  23  stycznia  2022 r.

• Niedziela zwykła r.c

1. III Niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego z woli papieża Franciszka jest obchodzona w całym Kościele jako Niedziela Słowa Bożego.

1. Dzisiaj (23.01) zapraszamy na Wieczór kolęd o godz. 16.30. Wystąpią: Jaślanie, nasza Schola i Chór Misericordia.

Msza św. będzie przeniesiona z godz. 17.00 na 16.00.

1. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Proszę, aby modlitwę różańcową przed mszą św. prowadziły Róże: w kaplicy filialnej- Róża św. Anny, a w kościele parafialnym- Róża św. Faustyny.

Podejmujemy modlitwę  w intencji wszystkich Dobroczyńców wspierających  nowy kościół.

1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary złożone racji Kolędy, jeżeli jeszcze ktoś miałby życzenie przekazać ofiary kolędowe, to prosimy to uczynić w niedzielę na tacę, bądź przelewem na konta parafialne.

1. W tym tygodniu patronują nam:
  • 28 I – św. Tomasz z Akwinu (1225-1274), prezbiter, Doktor Kościoła, dominikanin, jeden z najwybitniejszych filozofów i teologów chrześcijańskich;

1. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na nowy koścół.

W przyszłą niedzielę podam dokładne rozliczenie za ubiegły rok.

1. Siostry Wizytki zapraszają na uroczystość inaugurującą Rok Jubileuszowy św. Franciszka Salezego, założyciela ich Zakonu, z okazji 400 rocznicy jego śmierci. W poniedziałek 24 stycznia o godz. 17.00.
  2. Bóg zapłać wszystkim sprzątającym kościół filialny  w ubiegłym tygodniu. Do utrzymania porządku w bieżącym tygodniu prosimy rodziny zamieszkujące ul. Dolną nry: 21, 25, 25a, 27, 27a.